Przejdź do treści

gadżety prlSzukasz unikatowego pomysłu na sesję zdjęciową ?

Potrzebujsz rekwizytów do filmu, zdjęć, teledysków? Chcesz się wyróżnić na instagramie?

Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco – mamy dla Ciebie rozwiązanie

Nasza kolekcja gadżetów z prlu, pojawiła się już w teledyskach, filmach i serialach. Sesje zdjęciowe w stylu vintage z  wykorzystaniem rekwizytów z epoki to absolutny hit na instagramie.

Wypożyczalnia rekwizytów vintage
 
Napisz do nas jakich gadżetów retro prl szukasz, nasza kolekcja rewizytów użytkowych jest dość obszerna i nieoczywistwa 😉 Idealnie sprawdzą sie w sesjach zdjęciowych w stylu vintage, czy klimatycznych aranżacji prl. 

Czar tamtych lat, godziny policyjnej, reglamentacji dóbr (pamiętne „kartki” na podstawowe produkty i wieczne pustki w sklepach…) to przeżycia, które z perspektywy czasu wielu z nas wspomina z rozrzewnieniem i tęsknotą za latami młodości.

Vintage , Prl , Retro, Gadżety i rekwizyty, Stare Radia, Stare gadżety, stare telewizoty, stare kryształy, stare motocykle, auta prl 

Jeśli chcesz przenieść się choćby na chwilę w tamten świat – ochoczo spełnimy to pragnienie!

Prezenty materialne nie są trwałe – po jakimś czasie przestają służyć właścicielowi, psują się lub odchodzą w zapomnienie…

Jeśli zależy Ci na tym, aby obdarowana przez Ciebie osoba nie zapomniała o niespodziance od Ciebie – spraw jej coś, co będzie jej towarzyszyć przez długi czas. Mowa o wspólnych przeżyciach i spędzeniu czasu na takiej podróży autem retro.

Od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na fiata, garbusa czy inny pojazd.

Jasne, że chcę sprawić niezapomniane przeżycie bliskiej osobie!

Nasze propozycje są dostosowane na każdą kieszeń. Wszystko zależy od lokalizacji i długości przejażdżki. Oferujemy podróż po Kątach Wrocławskich, Sobótce, Mietkowie i okolicach. Miejsce wyjazdu i trasy ustalamy indywidualnie. To daje Ci możliwość opracowania planu i odwiedzenia np. sentymentalnych miejsc. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni!

Jeśli chcesz wynająć auto retro, które spełni Twoje marzenia o podjechaniu pod kościół lub urząd stanu cywilnego starodawnym samochodem – sprawdź dostępne możliwości. Wartość takiej usługi zaczyna się od 700 zł.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress