19 lipca 2013

Skup Aut

SKUP AUT GOTÓWKA I FORMALNOŚCI OD RĘKI

Auto Obsługa to profesjonalna firma z 10 letnim doświadczeniem, szeroki wachlarz usług wyróżnia nas na tle konkurencji. Kupujemy auta w każdym stanie oraz wieku. Skupujemy samochody osobowe i auta dostawcze. Pojazdy zarejestrowane w Polsce jak i za granicą. Nasz Skup Aut odkupuję także pojazdy od firm.  Zawsze chętnie doradzimy w kwestii formalności, jakie czynności musi wykonać zbywca po sprzedaży auta. Gotówkę i dokumenty klient zawsze otrzymuje „od ręki”. Posiadamy własny transport, za który Państwo nie płacą. Dojazd do klienta i wycena jest zawsze darmowa. Posiadamy własne biuro ubezpieczeń gdzie mogą Państwo zgłaszać, sprzedaż auta, kasację.

ZŁOMOWANIE I KASACJA AUT

W przypadku aut uszkodzonych, oferujemy profesjonalne złomowanie aut, klient otrzymuje komplet dokumentów ( zaświadczenie o demontażu pojazdu,unieważniony dowód rejestracyjny, unieważnione tablice rejestracyjne, oraz unieważnioną kartę pojazdu, jeśli była wydana). Skup aut powypadkowych i uszkodzonych. Po otrzymaniu dokumentów należy zgłosić się w ciągu 30 dni do właściwego wydziału komunikacji z kompletem dokumentów i tablicami. Auta wyceniamy indywidualnie, posiadamy własny transport dojazd do klienta oraz wycena samochodu jest zawsze bezpłatna. Jeżeli auto zostanie zezłomowane przysługuje zwrot składki z OC za niewykorzystany okres.

Skup Aut działa na obszarze województwa Dolnośląskiego w szczególności Wrocławia i okolice, Kąty Wrocławskie, Środa Śląska, Sobótka, Kostomłoty i okolice.

                                                            Zapraszamy

SKUP AUT KONTAKT: 604 439 830; 692 886 321 [email protected]

[email protected]


Ostatnio kupione

« 1 z 20 »

 

 

 

 

 

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress